Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi4941028993611839
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi102116010411712461530
Eğitim Fakültesi1434250228255222162402
Fen Edebiyat Fakültesi3140418349441356464748
Güzel Sanatlar Fakültesi72791151104
Siyasal Bilgiler Fakültesi50463027301183
İlahiyat Fakültesi105241924181191
İletişim Fakültesi261011146067
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi254227087550487
Mühendislik Fakültesi1181259203209191162057
Tıp Fakültesi109149433213711292173
Turizm Fakültesi169493562322347
Ziraat Fakültesi1555152217204194152334
Diş Hekimliği Fakültesi03303211
Eğitim Bilimleri Enstitüsü121200015
Fen Bilimleri Enstitüsü23549331263337
Sağlık Bilimleri Enstitüsü46295026
Sosyal Bilimler Enstitüsü268851047
Spor Bilimleri Fakültesi196593839342366
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu2863858103945581
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.89321223190174
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu108171731190189
Yabancı Diller Yüksekokulu388038057
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00457016
Ayvacık Meslek Yüksekokulu27872418084
Bayramiç Meslek Yüksekokulu115321118402218
Biga Meslek Yüksekokulu12272226231200
Çan Meslek Yüksekokulu7081520130125
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu62131028320143
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu5922911151115
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu62231122201137
Ezine Meslek Yüksekokulu1726922056
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu2013172043
Gökçeada Meslek Yüksekokulu2651516154
Lapseki Meslek Yüksekokulu151304341603328
Yenice Meslek Yüksekokulu3010656056
Konservatuar0100001
Rektörlüğe Bağlı Bölümler7218191350126
TOPLAM12410238420252140186713220955
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi