Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi4156499858334778
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi871162156101108641461
Eğitim Fakültesi12162142472252491512301
Fen Edebiyat Fakültesi26723574033334121884361
Güzel Sanatlar Fakültesi6010689294
Siyasal Bilgiler Fakültesi193146302314162
İlahiyat Fakültesi881624172214181
İletişim Fakültesi242101113363
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi2213422618730452
Mühendislik Fakültesi10001792561981921311955
Tıp Fakültesi59244747729799301941
Turizm Fakültesi1253039264814281
Ziraat Fakültesi13771621501951781082167
Diş Hekimliği Fakültesi0031004
Eğitim Bilimleri Enstitüsü84120015
Fen Bilimleri Enstitüsü197515240216366
Sağlık Bilimleri Enstitüsü04629324
Sosyal Bilimler Enstitüsü179985249
Spor Bilimleri Fakültesi1276858374014343
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu2334235539351505
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.681826112213156
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu88101316247156
Yabancı Diller Yüksekokulu333803350
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00045413
Ayvacık Meslek Yüksekokulu1888616864
Bayramiç Meslek Yüksekokulu962635111621204
Biga Meslek Yüksekokulu93205192713176
Çan Meslek Yüksekokulu556814195106
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu511013102324130
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu47112179296
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu471623122213130
Ezine Meslek Yüksekokulu152273635
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu102119023
Gökçeada Meslek Yüksekokulu250515844
Lapseki Meslek Yüksekokulu1342533424436314
Yenice Meslek Yüksekokulu1513964450
Konservatuar0010001
Rektörlüğe Bağlı Bölümler62161919121128
TOPLAM101092064232119061945102119368
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi