Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi4941029297694856
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi1019159105117127131538
Eğitim Fakültesi1440250229263234342448
Fen Edebiyat Fakültesi3159422350444368944834
Güzel Sanatlar Fakültesi72791151104
Siyasal Bilgiler Fakültesi50463027312185
İlahiyat Fakültesi105241924182192
İletişim Fakültesi261011149070
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi2542270875531518
Mühendislik Fakültesi1181259203211196562104
Tıp Fakültesi1091494332137116212188
Turizm Fakültesi169493562333349
Ziraat Fakültesi1554152222206209322372
Diş Hekimliği Fakültesi03303312
Eğitim Bilimleri Enstitüsü121200015
Fen Bilimleri Enstitüsü22346321263322
Sağlık Bilimleri Enstitüsü46295127
Sosyal Bilimler Enstitüsü268851047
Spor Bilimleri Fakültesi198593839345372
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu28638581039510587
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.89321224191176
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu127201833303230
Yabancı Diller Yüksekokulu388038158
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu005510322
Ayvacık Meslek Yüksekokulu27872418185
Bayramiç Meslek Yüksekokulu115321118408224
Biga Meslek Yüksekokulu12272226232201
Çan Meslek Yüksekokulu7081520130125
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu78131029358170
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu5922911151115
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu62231122222140
Ezine Meslek Yüksekokulu1726923158
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu2128195257
Gökçeada Meslek Yüksekokulu2651516659
Lapseki Meslek Yüksekokulu151304341617333
Yenice Meslek Yüksekokulu3010656056
Konservatuar0100001
Rektörlüğe Bağlı Bölümler7218191350126
TOPLAM12457238920422167195435521363
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi