Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi575115113117104511074
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi1015159104118134701596
Eğitim Fakültesi15182652412862681742748
Fen Edebiyat Fakültesi32094303674834593375299
Güzel Sanatlar Fakültesi7379111311123
Siyasal Bilgiler Fakültesi644631253520219
İlahiyat Fakültesi1032422262815218
İletişim Fakültesi2610111620891
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi2602268897457568
Mühendislik Fakültesi12222642142182262012343
Tıp Fakültesi1123499357160143822361
Turizm Fakültesi1705737624425393
Ziraat Fakültesi15821542482392741352631
Diş Hekimliği Fakültesi03316922
Eğitim Bilimleri Enstitüsü121200015
Fen Bilimleri Enstitüsü22145361578331
Sağlık Bilimleri Enstitüsü46295632
Sosyal Bilimler Enstitüsü268741045
Spor Bilimleri Fakültesi1805933373919368
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu288375810210250635
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.90321224207184
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu1382220485424304
Yabancı Diller Yüksekokulu3680613568
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu005511829
Ayvacık Meslek Yüksekokulu278620201292
Bayramiç Meslek Yüksekokulu1163111184623244
Biga Meslek Yüksekokulu129823243119233
Çan Meslek Yüksekokulu731018242010154
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu801311303918189
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu61211012154122
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu682411242520171
Ezine Meslek Yüksekokulu173610231977
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu21291961369
Gökçeada Meslek Yüksekokulu25515151364
Lapseki Meslek Yüksekokulu1673343457448410
Yenice Meslek Yüksekokulu3310866466
Konservatuar0100001
Rektörlüğe Bağlı Bölümler7218201359136
TOPLAM128152451216623432396152323714
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi