Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi56211310511085271000
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi1020159105117128441571
Eğitim Fakültesi14822602362712501192615
Fen Edebiyat Fakültesi31624203564553932084996
Güzel Sanatlar Fakültesi737911129120
Siyasal Bilgiler Fakültesi504730273216200
İlahiyat Fakültesi1052420272711214
İletişim Fakültesi2610111620588
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi2582270886245544
Mühendislik Fakültesi11982632052152111302221
Tıp Fakültesi1096496331139120572237
Turizm Fakültesi1705736634112378
Ziraat Fakültesi1558154232224239992504
Diş Hekimliği Fakültesi03303817
Eğitim Bilimleri Enstitüsü121200015
Fen Bilimleri Enstitüsü22545351277331
Sağlık Bilimleri Enstitüsü46295127
Sosyal Bilimler Enstitüsü268841046
Spor Bilimleri Fakültesi1805933373817363
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu28738591039523602
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.90321224196182
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu1352220383711261
Yabancı Diller Yüksekokulu3780613569
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00559725
Ayvacık Meslek Yüksekokulu27862020989
Bayramiç Meslek Yüksekokulu1153211184016232
Biga Meslek Yüksekokulu122823242911216
Çan Meslek Yüksekokulu73101822204146
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu791311293711178
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu61211012153121
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu622411242515160
Ezine Meslek Yüksekokulu1726923562
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu21281951064
Gökçeada Meslek Yüksekokulu25515151364
Lapseki Meslek Yüksekokulu1673343467535399
Yenice Meslek Yüksekokulu3010656056
Konservatuar0100001
Rektörlüğe Bağlı Bölümler7218191354130
TOPLAM12618243320882239215599522533
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi