Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi5611131051088316984
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi1019159105117127281552
Eğitim Fakültesi1441250229265239682489
Fen Edebiyat Fakültesi31634213504483741394892
Güzel Sanatlar Fakültesi73791165110
Siyasal Bilgiler Fakültesi504630273211195
İlahiyat Fakültesi104241924206197
İletişim Fakültesi261011149070
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi2552270885936528
Mühendislik Fakültesi1182260204211201812136
Tıp Fakültesi1091494332137119352206
Turizm Fakültesi169493562333349
Ziraat Fakültesi1555153223210219542411
Diş Hekimliği Fakültesi03303817
Eğitim Bilimleri Enstitüsü121200015
Fen Bilimleri Enstitüsü22246321275324
Sağlık Bilimleri Enstitüsü46295127
Sosyal Bilimler Enstitüsü268841046
Spor Bilimleri Fakültesi2005938393713385
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu28638591039515593
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.88321224191175
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu132211937368251
Yabancı Diller Yüksekokulu3780613367
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu005510322
Ayvacık Meslek Yüksekokulu27862018684
Bayramiç Meslek Yüksekokulu115321118409225
Biga Meslek Yüksekokulu12272223262201
Çan Meslek Yüksekokulu7081520130125
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu79131129369175
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu61211012153121
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu622411242512157
Ezine Meslek Yüksekokulu1726923259
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu2128195358
Gökçeada Meslek Yüksekokulu2651515860
Lapseki Meslek Yüksekokulu1532943456819356
Yenice Meslek Yüksekokulu3010656056
Konservatuar0100001
Rektörlüğe Bağlı Bölümler7218191350126
TOPLAM12542240220602195203460421835
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi