Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi6911131181046611091
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi11751041181348741619
Eğitim Fakültesi178124128426820322776
Fen Edebiyat Fakültesi3646369487475430245429
Güzel Sanatlar Fakültesi8091113110123
Siyasal Bilgiler Fakültesi116312535240230
İlahiyat Fakültesi127222628170220
İletişim Fakültesi4111162010098
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi3117410582763649
Mühendislik Fakültesi1485214217227219112370
Tıp Fakültesi162835916314610312398
Turizm Fakültesi226376444271398
Ziraat Fakültesi177324924929215842723
Diş Hekimliği Fakültesi341711026
Eğitim Bilimleri Enstitüsü132000015
Fen Bilimleri Enstitüsü2653615782333
Sağlık Bilimleri Enstitüsü102957033
Sosyal Bilimler Enstitüsü337410045
Spor Bilimleri Fakültesi245333740372393
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu32657103102711658
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.135122926101212
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu161204960340322
Yabancı Diller Yüksekokulu4406138172
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu055118130
Ayvacık Meslek Yüksekokulu356202013093
Bayramiç Meslek Yüksekokulu147111846271249
Biga Meslek Yüksekokulu138232431241240
Çan Meslek Yüksekokulu83182420110155
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu93113039200191
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu8210121540122
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu91112424310181
Ezine Meslek Yüksekokulu206102320078
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu23919616072
Gökçeada Meslek Yüksekokulu21151515057
Lapseki Meslek Yüksekokulu176353166527366
Yenice Meslek Yüksekokulu428665067
Konservatuar1000001
Rektörlüğe Bağlı Bölümler892013590135
TOPLAM1534621702367244918636524257
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi