Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi4914282420117
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi578190196184127131288
Eğitim Fakültesi2981281491802000955
Fen Edebiyat Fakültesi244952271554920825856902
Güzel Sanatlar Fakültesi270000027
Siyasal Bilgiler Fakültesi763280053
İlahiyat Fakültesi037000037
İletişim Fakültesi0113207
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi4110400055
Mühendislik Fakültesi677772926832995554779
Tıp Fakültesi15811001272122964012656087
Ziraat Fakültesi2125317873316449524132
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu9813155252
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.037000037
Ayvacık Meslek Yüksekokulu134000017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu0100001
Çan Meslek Yüksekokulu330000033
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu1413229200204
Lapseki Meslek Yüksekokulu13978660480331
TOPLAM81671562367031936550197225114
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi