Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi4914282420117
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi57619019618412701273
Eğitim Fakültesi2921281461761680910
Fen Edebiyat Fakültesi244552271554920825856898
Güzel Sanatlar Fakültesi270000027
Siyasal Bilgiler Fakültesi763280053
İlahiyat Fakültesi037000037
İletişim Fakültesi0113207
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi4110400055
Mühendislik Fakültesi67776290683294704673
Tıp Fakültesi132250123813296054795023
Ziraat Fakültesi2124317873316449144093
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu951293038
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.037000037
Ayvacık Meslek Yüksekokulu134000017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu0100001
Çan Meslek Yüksekokulu330000033
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu1413229200204
Lapseki Meslek Yüksekokulu13978660480331
TOPLAM78951508363032836433107823827
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.