Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi311016112070
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi5781901963002311531648
Eğitim Fakültesi2981281491802000955
Fen Edebiyat Fakültesi293958380664421426687782
Güzel Sanatlar Fakültesi270000027
Siyasal Bilgiler Fakültesi2510442100100
İlahiyat Fakültesi037000037
İletişim Fakültesi0113207
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi4110400055
Mühendislik Fakültesi677772937643032874930
Tıp Fakültesi15811001272122967613386196
Ziraat Fakültesi21253178733514984524616
Spor Bilimleri Fakültesi3000003
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu9813155757
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.037000037
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00000223223
Ayvacık Meslek Yüksekokulu134000017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu0100001
Çan Meslek Yüksekokulu330000033
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu1413229200204
Lapseki Meslek Yüksekokulu139786604858389
TOPLAM86601623376235206836298627387
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi