Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2013
2014
2015
2016
2017
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi46141224190115
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi44414618619616811141
Eğitim Fakültesi1165469719120421
Fen Edebiyat Fakültesi20613795227852773144338
Güzel Sanatlar Fakültesi270000027
Siyasal Bilgiler Fakültesi076328053
İlahiyat Fakültesi003700037
İletişim Fakültesi0012205
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi3381040055
Mühendislik Fakültesi564120727787733142621
Tıp Fakültesi130814501181171704270
Ziraat Fakültesi4396210468793171402
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.003700037
Ayvacık Meslek Yüksekokulu85400017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu0010001
Çan Meslek Yüksekokulu033000033
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu11229322920204
Lapseki Meslek Yüksekokulu103367866016081891
TOPLAM5261907122138553150227416668
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi