Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi3243320080
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi7681963002822962562098
Eğitim Fakültesi42614918020000955
Fen Edebiyat Fakültesi35388066442137717537895
Güzel Sanatlar Fakültesi270000027
Siyasal Bilgiler Fakültesi6656290850236
İlahiyat Fakültesi370000037
İletişim Fakültesi1132007
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi514000055
Mühendislik Fakültesi7622958081385199605246
Tıp Fakültesi181912721229777243907536
Ziraat Fakültesi31091014533909121306778
Spor Bilimleri Fakültesi3000407
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu34253625160136
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.3700005188
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00002330233
Ayvacık Meslek Yüksekokulu170000017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu1000001
Çan Meslek Yüksekokulu330000033
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu17329200477681
Lapseki Meslek Yüksekokulu217666783157108698
TOPLAM11151395638345802715694532844
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi