Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi610000061
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi92429828429732002123
Eğitim Fakültesi5751802000140969
Fen Edebiyat Fakültesi430864457890149076928
Güzel Sanatlar Fakültesi330000033
Siyasal Bilgiler Fakültesi1222908500236
İlahiyat Fakültesi370000037
İletişim Fakültesi2320007
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi6313181340111
Mühendislik Fakültesi100714022832035332208787
Tıp Fakültesi2968286332190974306238
Ziraat Fakültesi41565558571286109807952
Spor Bilimleri Fakültesi300250028
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu59362516300166
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.3703345870202
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00027500275
Ayvacık Meslek Yüksekokulu170000017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu1000001
Biga Meslek Yüksekokulu6000006
Çan Meslek Yüksekokulu75211911730199
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu309647276755601
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu000088088
Ezine Meslek Yüksekokulu000011011
Lapseki Meslek Yüksekokulu318931071151200753
Yenice Meslek Yüksekokulu0000505
TOPLAM1508123624810708965001235854
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi