Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi635511200131
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi76819630028227801824
Eğitim Fakültesi42614918020000955
Fen Edebiyat Fakültesi35228066442142687467847
Güzel Sanatlar Fakültesi270000027
Siyasal Bilgiler Fakültesi3544210850185
İlahiyat Fakültesi370000037
İletişim Fakültesi1132007
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi514000055
Mühendislik Fakültesi7542937641339199105141
Tıp Fakültesi168112721229777229907258
Ziraat Fakültesi3108101453388257806115
Spor Bilimleri Fakültesi3000407
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu34253625160136
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.370000037
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00002230223
Ayvacık Meslek Yüksekokulu170000017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu1000001
Çan Meslek Yüksekokulu330000033
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu173292000204
Lapseki Meslek Yüksekokulu21766048580389
TOPLAM1098839543723569962194630629
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi