Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi3243320080
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi7651592982842973202123
Eğitim Fakültesi42614918020000955
Fen Edebiyat Fakültesi34338066445789532916705
Güzel Sanatlar Fakültesi330000033
Siyasal Bilgiler Fakültesi6656290850236
İlahiyat Fakültesi370000037
İletişim Fakültesi1132007
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi5671318134111
Mühendislik Fakültesi7772721182167200732508591
Tıp Fakültesi199697228633219097276222
Ziraat Fakültesi3091103155485712832197035
Spor Bilimleri Fakültesi300025028
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu342536251630166
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.370000037
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu00002750275
Ayvacık Meslek Yüksekokulu170000017
Bayramiç Meslek Yüksekokulu1000001
Çan Meslek Yüksekokulu3300005891
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu2634358617154550
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu000008888
Ezine Meslek Yüksekokulu000001111
Lapseki Meslek Yüksekokulu2427693107115120753
Yenice Meslek Yüksekokulu0000055
TOPLAM113433640231546337049519734177
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi