Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi48,8644,7141,4345,6731,860040,15
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,0843,13415032,330044,03
Eğitim Fakültesi49,6444,157,0746,2733,870048,26
Fen Edebiyat Fakültesi51,5244,5742,3445,5572,690052,03
Güzel Sanatlar Fakültesi50,545,239,1744,7235,170042,16
Siyasal Bilgiler Fakültesi5142,640,330300040,45
İlahiyat Fakültesi54,54542,675232,270041,56
İletişim Fakültesi525340,5744,500043,45
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi48,6745,6739,20280038,73
Mühendislik Fakültesi65,0544,0740,9145,3331,60045,07
Tıp Fakültesi53,1541,7240,284145,120043,9
Turizm Fakültesi5152,540,2752,828,80041,8
Ziraat Fakültesi52,3144,7845,264332,750046,09
Diş Hekimliği Fakültesi0034,4000034,4
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000320032
Fen Bilimleri Enstitüsü000032,80032,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü00000000
Sosyal Bilimler Enstitüsü000033,750033,75
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu45042,6443,5732,250041,22
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu484346,3645,1429,890040,67
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.041,54036,5360038,5
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu50,546,3340,13700042,38
Yabancı Diller Yüksekokulu005040,4200040,63
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0037,6000037,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu0040,1737,6700038,5
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05339,435,6300037,27
Biga Meslek Yüksekokulu05747,441,6300043,55
Çan Meslek Yüksekokulu0424238,900039,42
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu03942,7144,800043,29
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu004243,83310042,73
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu6548,254244,6400044,79
Ezine Meslek Yüksekokulu0046,238,3800040,56
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu57413941,3600042,29
Gökçeada Meslek Yüksekokulu00039,100039,1
Lapseki Meslek Yüksekokulu484738,863600038,03
Yenice Meslek Yüksekokulu0042,538,8900039,24
Konservatuar03404000038
Rektörlüğe Bağlı Bölümler0042,543,6400043,44
ORTALAMA53,0344,2843,2941,83440044,16
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi