Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi50,3347,2140,552,531,10040,73
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi51,6243,67425234,330045,44
Eğitim Fakültesi5170,9726,4748,3335,440043,11
Fen Edebiyat Fakültesi52,354641,9846,535,220043,68
Güzel Sanatlar Fakültesi52,547,7141,6548,1435,670044,19
Siyasal Bilgiler Fakültesi5342,540,450310041,27
İlahiyat Fakültesi53,835044,5649,7533,610042,73
İletişim Fakültesi54474346,5280043,85
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi51,543,640,1030,140039,85
Mühendislik Fakültesi65,5544,6241,2947,431,930046,1
Tıp Fakültesi53,0742,8342,264339,350041,41
Turizm Fakültesi5346,7140,3352,528,250043,37
Ziraat Fakültesi53,8246,9142,374532,630047,38
Diş Hekimliği Fakültesi03834,92000035,15
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000340034
Fen Bilimleri Enstitüsü0000350034,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü00000000
Sosyal Bilimler Enstitüsü0000330033
Spor Bilimleri Fakültesi4745,7542,0748,1731,250042,52
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu47,55145,9350,432,50044
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.043,538,841380040,18
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu52,6743,643,2000044,47
Yabancı Diller Yüksekokulu0048,541,7100041,98
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0039,6000039,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu004137,7500038,83
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05541,5737,8700039,5
Biga Meslek Yüksekokulu486447,2243,6300045,26
Çan Meslek Yüksekokulu04341,2540,8200041,03
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu41040,447,400042,63
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0036,7545,1900043,5
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu51,54543,745,200044,77
Ezine Meslek Yüksekokulu0046,2539,3800042
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu51038,3344,2200043,27
Gökçeada Meslek Yüksekokulu003740,700040,36
Lapseki Meslek Yüksekokulu51,54939,2538,6300039,94
Yenice Meslek Yüksekokulu0041,6739,7400040
Konservatuar036394200039,75
Rektörlüğe Bağlı Bölümler004045,1800044,91
ORTALAMA53,6548,8740,0643,536,630042,75
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi