Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Yrd.Doç.Dr.
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi48,545,7142,3649,531,1635039,61
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,1144,3640,33523346043,29
Eğitim Fakültesi51,8643,0657,5747,8934019,548,15
Fen Edebiyat Fakültesi51,9744,6942,9342,5773,9240052,34
Güzel Sanatlar Fakültesi49,545,542,942,87340041,87
Siyasal Bilgiler Fakültesi50,673941,25029,670038,29
İlahiyat Fakültesi53,674441,555133,230041,62
İletişim Fakültesi051,540,3341,3300042,64
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi47,6744,6738,25027,670039,18
Mühendislik Fakültesi50,4771,140,2746,231,535044,47
Tıp Fakültesi53,2942,4239,66031,0740037,36
Turizm Fakültesi5050,6740,674732,50043,1
Ziraat Fakültesi51,2845,6444,47032,920045,18
Diş Hekimliği Fakültesi00000000
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000310031
Fen Bilimleri Enstitüsü0040031,830032,46
Sağlık Bilimleri Enstitüsü0000300030
Sosyal Bilimler Enstitüsü000034,380034,38
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu04443,8846,531,2503341,06
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu47425042,7529,220040,52
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.040,3342,536,5350038,7
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu504839,883600041,18
Yabancı Diller Yüksekokulu004900041,2641,44
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0036,6000036,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu0042,3341,3003740,73
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05239,538,50038,2539,6
Biga Meslek Yüksekokulu0614840,43051042,89
Çan Meslek Yüksekokulu04142,6739,130452839,38
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu0384248,2033043,36
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu004142,78300041,42
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu6446,544,634500045,32
Ezine Meslek Yüksekokulu0053,3339,43003342,64
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu5640041,8600043,22
Gökçeada Meslek Yüksekokulu00042,8046043,33
Lapseki Meslek Yüksekokulu046,54138,88003440,38
Yenice Meslek Yüksekokulu0041,540,4700040,59
Konservatuar0003700037
Rektörlüğe Bağlı Bölümler00460045,5342,5343,61
ORTALAMA51,5546,0343,9542,5639,1144,1440,6943,29
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.