Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi49,8645,641,4346,6731,160040,65
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,7543,5741,335133,330044,61
Eğitim Fakültesi51,245,0557,1447,2734,90049,37
Fen Edebiyat Fakültesi52,3645,7942,1745,576,670052,94
Güzel Sanatlar Fakültesi51,546,240,1746,5336,170043,43
Siyasal Bilgiler Fakültesi524239,780310040,48
İlahiyat Fakültesi55,547,243,0748,7532,290041,57
İletişim Fakültesi535441,545,500044,17
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi49,6744,3339,25029,170039,3
Mühendislik Fakültesi66,054441,3246,3332,620045,99
Tıp Fakültesi52,9242,5841,494243,390043,49
Turizm Fakültesi5247,540,553,829,80042,46
Ziraat Fakültesi52,824744,24433,820046,95
Diş Hekimliği Fakültesi0034,3000034,3
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000310031
Fen Bilimleri Enstitüsü000033,80033,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü00000000
Sosyal Bilimler Enstitüsü0000340034
Spor Bilimleri Fakültesi4604247,17320042,19
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu494446,0846,1430,890041,57
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.042,54140370039,5
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu51,6744,541,6000043,61
Yabancı Diller Yüksekokulu005141,200041,47
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0038,6000038,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu0041,1737,500038,6
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05441,6736,6300038,7
Biga Meslek Yüksekokulu06349,1742,6300044,75
Çan Meslek Yüksekokulu0434139,900040,16
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu04043,7145,800044,29
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu004345,08320044
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu049,2542,1144,5300044,14
Ezine Meslek Yüksekokulu004738,2900040,9
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu58424042,3600043,29
Gökçeada Meslek Yüksekokulu00039,3600039,36
Lapseki Meslek Yüksekokulu494839,8838,5700039,84
Yenice Meslek Yüksekokulu0043,539,2800039,7
Konservatuar03504100039
Rektörlüğe Bağlı Bölümler0043,544,1700044
ORTALAMA53,6344,9443,6342,6743,90044,66
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi