Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Yrd.Doç.Dr.
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi49,546,2342,5250,532,7636040,47
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,364541,335332,2547044,38
Eğitim Fakültesi51,3844,3158,0948,8934,83020,548,96
Fen Edebiyat Fakültesi52,1345,3143,3143,5771,5641052,56
Güzel Sanatlar Fakültesi50,545,24043,87350041,79
Siyasal Bilgiler Fakültesi51,674040,8030,670039,06
İlahiyat Fakültesi54,674541,9252330041,34
İletişim Fakültesi525340,5744,500043,45
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi48,6745,6739,2028,670040,05
Mühendislik Fakültesi51,4766,9241,3947,23236045,28
Tıp Fakültesi54,3343,1140,48030,9841037,43
Turizm Fakültesi5152,540,2753,7528,80041,5
Ziraat Fakültesi52,4645,845,11033,50046,38
Diş Hekimliği Fakültesi0036000036
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000320032
Fen Bilimleri Enstitüsü000033,140033,14
Sağlık Bilimleri Enstitüsü0000310031
Sosyal Bilimler Enstitüsü000033,750033,75
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu45042,6448,632,2503441,82
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu484342,1343,7530,220038,89
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.041,3343,537,5360039,7
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu50,54940,33700042,14
Yabancı Diller Yüksekokulu005000041,1341,33
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0037,6000037,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu0041,2540,58003339,2
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05339,4370039,2538,68
Biga Meslek Yüksekokulu05748,25410524243,39
Çan Meslek Yüksekokulu04243,6739,540423339,75
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu03942,7147,5034043,29
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu004244,2310042,85
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu6548,2543,1144,6400045,03
Ezine Meslek Yüksekokulu0049,538,1003440,87
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu57413941,13003942,08
Gökçeada Meslek Yüksekokulu00040,43047041,25
Lapseki Meslek Yüksekokulu047,540,1438,670033,539,7
Yenice Meslek Yüksekokulu0042,540,0600040,32
Konservatuar03404000038
Rektörlüğe Bağlı Bölümler0042,50046,5343,9144,61
ORTALAMA52,1846,6343,942,7238,9944,940,843,5
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.