Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi48,546,6340,4646,6731,170040,66
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,6242,6741,335133,330044,61
Eğitim Fakültesi50,5344,5957,7647,2735,10049,2
Fen Edebiyat Fakültesi51,8345,6342,0845,579,180052,86
Güzel Sanatlar Fakültesi51,546,7139,6746,5336,170043,5
Siyasal Bilgiler Fakültesi5241,539,730310040,35
İlahiyat Fakültesi53,7148,2543,0748,7532,50041,46
İletişim Fakültesi535441,545,500044,17
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi49,6744,3339,25029,140038,88
Mühendislik Fakültesi66,1743,8240,9646,33320045,54
Tıp Fakültesi52,8142,5941,353642,880043,17
Turizm Fakültesi524640,553,827,250042,46
Ziraat Fakültesi52,684642,764432,380046,57
Diş Hekimliği Fakültesi0034,25000034,25
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000310031
Fen Bilimleri Enstitüsü000033,80033,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü00000000
Sosyal Bilimler Enstitüsü0000340034
Spor Bilimleri Fakültesi4604247,17320042,19
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu494446,0846,1430,890041,57
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.042,539,7540370039,18
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu51,6744,541,6000043,61
Yabancı Diller Yüksekokulu005141,200041,47
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0038,6000038,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu0039,8636,7500037,7
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05440,5736,6300038,5
Biga Meslek Yüksekokulu06349,1742,6300044,75
Çan Meslek Yüksekokulu0434139,7900040,08
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu04041,5745,800043,08
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu003945,08320043,24
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu4849,6742,1144,0600043,9
Ezine Meslek Yüksekokulu0045,2538,3800041
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu58423543,600043,29
Gökçeada Meslek Yüksekokulu003639,700039,36
Lapseki Meslek Yüksekokulu494839,8837,9300039,52
Yenice Meslek Yüksekokulu0043,538,7400039,19
Konservatuar03504100039
Rektörlüğe Bağlı Bölümler0043,544,4200044,23
ORTALAMA53,1244,7943,2142,5943,670044,42
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi