Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Yrd.Doç.Dr.
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi48,646,543,549,531,1935039,63
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,6344,8838,83523543,5044,1
Eğitim Fakültesi52,8343,2460,5148,4834,09019,549,1
Fen Edebiyat Fakültesi53,1345,8643,8642,2576,0840053,32
Güzel Sanatlar Fakültesi49,54544,543,4634,250042,22
Siyasal Bilgiler Fakültesi50,674238,5029,60038,43
İlahiyat Fakültesi381,834443,15132,080098,17
İletişim Fakültesi05140,3341,3300041,7
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi47,6744,6738,86030,670040,06
Mühendislik Fakültesi50,869,5541,0346,333135044,12
Tıp Fakültesi53,1842,3939,45031,740037,52
Turizm Fakültesi050,544,44732,330043,94
Ziraat Fakültesi52,1545,5846,07033,450045,72
Diş Hekimliği Fakültesi00000000
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000310031
Fen Bilimleri Enstitüsü000031,650032
Sağlık Bilimleri Enstitüsü0000300030
Sosyal Bilimler Enstitüsü0000350035
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu0044,1445,631,2503340,88
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu046,3352,8643,5730,430042,79
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.043039,33350039,57
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu04839,143600039,78
Yabancı Diller Yüksekokulu004900041,7141,9
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0037000037
Ayvacık Meslek Yüksekokulu004640,73003740,38
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05242,3336,80038,2540
Biga Meslek Yüksekokulu0614939,91051042,41
Çan Meslek Yüksekokulu04140,539,270452839,22
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu67384248,2033045,79
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu004144,09300042,64
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu6446,544,2948,3300047
Ezine Meslek Yüksekokulu0049,3339,43003341,55
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu005641,1400043
Gökçeada Meslek Yüksekokulu004942,8046044,14
Lapseki Meslek Yüksekokulu046,542,5738,8800040,94
Yenice Meslek Yüksekokulu003642,4500041,92
Konservatuar0003700037
Rektörlüğe Bağlı Bölümler00460045,5342,5743,72
ORTALAMA67,3446,7845,0643,0639,2944,0340,9845,18
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birim