Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Yrd.Doç.Dr.
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi48,646,543,549,531,4835039,66
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,6344,4540,335232,843,5043,44
Eğitim Fakültesi52,8343,2459,3148,4834,09019,548,62
Fen Edebiyat Fakültesi52,6845,9543,8642,2573,5340052,9
Güzel Sanatlar Fakültesi49,54544,0943,7134,250042,16
Siyasal Bilgiler Fakültesi50,6740,3338,75029,60038,4
İlahiyat Fakültesi381,834443,15132,080098,17
İletişim Fakültesi05140,3341,3300041,7
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi47,6744,6738,250290040,06
Mühendislik Fakültesi50,867,2540,9146,231,535044,67
Tıp Fakültesi53,1842,2339,42031,7340037,53
Turizm Fakültesi050,541,714732,330043,15
Ziraat Fakültesi51,8945,6446,07033,60045,93
Diş Hekimliği Fakültesi00000000
Eğitim Bilimleri Enstitüsü000032,50032,5
Fen Bilimleri Enstitüsü000031,530031,95
Sağlık Bilimleri Enstitüsü0000300030
Sosyal Bilimler Enstitüsü000034,70034,7
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu0044,1445,631,2503340,88
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu046,3352,8643,5730,430042,79
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.040,333639,33350038,67
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu04839,143600039,78
Yabancı Diller Yüksekokulu004900041,6741,85
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0037000037
Ayvacık Meslek Yüksekokulu0045,541,3003740,73
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05239,7536,80038,2539,47
Biga Meslek Yüksekokulu0614940,43051042,89
Çan Meslek Yüksekokulu04140,539,270452839,22
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu67384248,2033045,79
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu004144,09300042,64
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu6446,544,6347,5400046,64
Ezine Meslek Yüksekokulu0050,539,43003342,58
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu0405641,1400042,67
Gökçeada Meslek Yüksekokulu004942,8046044,14
Lapseki Meslek Yüksekokulu046,542,5738,8800040,94
Yenice Meslek Yüksekokulu0041,542,4500042,31
Konservatuar0003700037
Rektörlüğe Bağlı Bölümler00460045,5342,5343,72
ORTALAMA67,1746,5844,7343,1439,4244,0340,9345,13
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi