Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Yrd.Doç.Dr.
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi48,545,2341,9649,532,735040,09
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi49,364440,335231,2546043,38
Eğitim Fakültesi51,8643,0657,4347,8934019,548,09
Fen Edebiyat Fakültesi51,6444,6542,4942,5771,440051,78
Güzel Sanatlar Fakültesi49,544,23942,87340040,79
Siyasal Bilgiler Fakültesi50,673941,25029,670038,29
İlahiyat Fakültesi53,674441,555133,070041,13
İletişim Fakültesi051,539,574200042,17
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi47,6744,6738,2027,670039,05
Mühendislik Fakültesi50,4768,3640,4746,23135044,33
Tıp Fakültesi5342,3539,59030,5440037,16
Turizm Fakültesi5051,540,147300041,64
Ziraat Fakültesi51,4644,4444,11032,50045,35
Diş Hekimliği Fakültesi0039000039
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000310031
Fen Bilimleri Enstitüsü0040032,130033
Sağlık Bilimleri Enstitüsü0000300030
Sosyal Bilimler Enstitüsü000033,430033,43
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu0444346,53203340,5
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu474241,1342,7529,220037,89
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.040,3342,536,5350038,7
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu49,54839,113600041,15
Yabancı Diller Yüksekokulu004900040,3240,51
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0036,6000036,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu0040,2541003640,24
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05238,436,780038,2538,32
Biga Meslek Yüksekokulu06148400514142,39
Çan Meslek Yüksekokulu04142,6739,130452839,38
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu0384248,2033043,36
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu004142,78300041,42
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu6446,543,444500044,88
Ezine Meslek Yüksekokulu0053,3338,88003342
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu56403840,13003841,08
Gökçeada Meslek Yüksekokulu00042,8046043,33
Lapseki Meslek Yüksekokulu046,540,1738,88003440
Yenice Meslek Yüksekokulu0041,540,3600040,5
Konservatuar0003700037
Rektörlüğe Bağlı Bölümler0041,50045,5342,6943,61
ORTALAMA51,3945,8243,2642,2838,9344,1440,2142,99
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.