Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi49,3346,6339,9151,530,10040,15
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi50,6242,67415133,330044,44
Eğitim Fakültesi5044,4638,6447,3334,780042,05
Fen Edebiyat Fakültesi51,6745,441,4445,578,20052,27
Güzel Sanatlar Fakültesi51,546,7140,8146,5335,20043,43
Siyasal Bilgiler Fakültesi5241,539,45031,830040,07
İlahiyat Fakültesi53,714943,1148,7532,470041,68
İletişim Fakültesi53464245,5270042,85
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi49,6744,3338,89029,140038,76
Mühendislik Fakültesi65,4743,8240,2846,430,880044,89
Tıp Fakültesi52,6942,2141,554240,370041,75
Turizm Fakültesi5244,8340,553,827,250042,46
Ziraat Fakültesi52,8245,9141,374431,630046,2
Diş Hekimliği Fakültesi0034,15000034,15
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000330033
Fen Bilimleri Enstitüsü0000340033,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü00000000
Sosyal Bilimler Enstitüsü000033,50033,5
Spor Bilimleri Fakültesi4644,7541,0747,1730,250041,52
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu46,55045,4647,6730,890041,72
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.042,537,840370039,18
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu51,6742,642,09000043,35
Yabancı Diller Yüksekokulu0047,540,8300041,1
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0038,6000038,6
Ayvacık Meslek Yüksekokulu004036,7500037,83
Bayramiç Meslek Yüksekokulu05440,5736,8700038,5
Biga Meslek Yüksekokulu06345,6342,6300044,18
Çan Meslek Yüksekokulu04340,2539,8200040
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu04039,8944,500041,63
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu003945,21320043,44
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu4848,542,744,0600043,77
Ezine Meslek Yüksekokulu0045,2538,3800041
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu584237,3342,8200042,69
Gökçeada Meslek Yüksekokulu003639,700039,36
Lapseki Meslek Yüksekokulu494838,8137,600038,85
Yenice Meslek Yüksekokulu0040,6738,7400039
Konservatuar03504100039
Rektörlüğe Bağlı Bölümler003944,3600044,09
ORTALAMA53,0444,5940,742,5342,020043,23
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi