Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi40181100015
Bitki & Hayvan Bilimi2700255320668
Biyoloji & Biyokimya3203361000274
Çevre/Ekoloji651234211345136
Çok Disiplinli2622177020359
Ekonomi & İşletme00165010013
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1300123000028
İmmunoloji1000000001
Kimya3303202021061
Klinik Tıp1000392002558
Malzeme Bilimi71271000018
Matematik0006000006
Mikrobiyoloji60051000012
Moleküler Biyoloji & Genetik1300204011039
Mühendislik704440180260144
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji0001000102
Sanat & Beşeri Billimler402136441034
Sosyal Bilimler, Genel5304657825616229
Tarım Bilimleri12011095353448280
Temel Bilimler, Genel891980140143201
Uzay Bilim100112001015
Yerbilimi54014292151115
Diğer340424340206104
TOPLAM6751049598251163036551720
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.