Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi40181100015
Bitki & Hayvan Bilimi35002411320681
Biyoloji & Biyokimya3303401000279
Çevre/Ekoloji711239361345162
Çok Disiplinli2622187020360
Ekonomi & İşletme00165010013
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1600124000032
İmmunoloji1000000001
Kimya3603222021066
Klinik Tıp1100392012560
Malzeme Bilimi71271000018
Matematik0006000006
Mikrobiyoloji60051000012
Moleküler Biyoloji & Genetik1610205012045
Mühendislik734446200260155
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji1001000103
Sanat & Beşeri Billimler404116442035
Sosyal Bilimler, Genel5706709155516255
Tarım Bilimleri131111103403448305
Temel Bilimler, Genel911979150143203
Uzay Bilim120122001018
Yerbilimi56014692151121
Diğer370426370226114
TOPLAM7281154632298193139551867
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi