Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi40171100014
Bitki & Hayvan Bilimi35002611320683
Biyoloji & Biyokimya3303411000280
Çevre/Ekoloji711239361355163
Çok Disiplinli2623208020364
Ekonomi & İşletme00165010013
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1700114000032
İmmunoloji1000000001
Kimya3703232021068
Klinik Tıp1100392022561
Malzeme Bilimi71271000119
Matematik0006000006
Mikrobiyoloji70061000014
Moleküler Biyoloji & Genetik1910205021048
Mühendislik764555220260170
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji1001000103
Sanat & Beşeri Billimler404126442036
Sosyal Bilimler, Genel5907719655718268
Tarım Bilimleri141111104413748320
Temel Bilimler, Genel921978160143204
Uzay Bilim120122001018
Yerbilimi56014992151124
Diğer390428400227122
TOPLAM7521157653311193641591939
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi