Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi40171100014
Bitki & Hayvan Bilimi2400255320665
Biyoloji & Biyokimya3103361000273
Çevre/Ekoloji651234211345136
Çok Disiplinli2621177020358
Ekonomi & İşletme00165010013
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1200123000027
İmmunoloji1000000001
Kimya3203202021060
Klinik Tıp1000392000556
Malzeme Bilimi71271000018
Matematik0006000006
Mikrobiyoloji60051000012
Moleküler Biyoloji & Genetik1300204011039
Mühendislik704440180160143
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji0001000102
Sanat & Beşeri Billimler402136441034
Sosyal Bilimler, Genel5102637325616218
Tarım Bilimleri11611092353348272
Temel Bilimler, Genel891980140143201
Uzay Bilim90112001014
Yerbilimi54014092151113
Diğer33042133020699
TOPLAM6611046587245162834551682
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.