Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi30171100013
Bitki & Hayvan Bilimi36002712420687
Biyoloji & Biyokimya3303411000280
Çevre/Ekoloji731239361355165
Çok Disiplinli3023208020368
Ekonomi & İşletme00165010013
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1800114000033
İmmunoloji1000000001
Kimya3703282021073
Klinik Tıp1100392022561
Malzeme Bilimi71271000119
Matematik0007000007
Mikrobiyoloji70071000015
Moleküler Biyoloji & Genetik2310215021053
Mühendislik764656220260172
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji1002000104
Sanat & Beşeri Billimler404126442036
Sosyal Bilimler, Genel60067110047818274
Tarım Bilimleri142111108423748326
Temel Bilimler, Genel1001978160143212
Uzay Bilim120122001018
Yerbilimi57015492151130
Diğer390428380327121
TOPLAM7741157673315193942591989
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi