Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi40281100016
Bitki & Hayvan Bilimi2800245320668
Biyoloji & Biyokimya3303391000278
Çevre/Ekoloji681236291345149
Çok Disiplinli2522187020359
Ekonomi & İşletme00165010013
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1300123000028
İmmunoloji1000000001
Kimya3603212021065
Klinik Tıp1100392012560
Malzeme Bilimi71271000018
Matematik0006000006
Mikrobiyoloji60051000012
Moleküler Biyoloji & Genetik1610205011044
Mühendislik724444200260152
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji1001000103
Sanat & Beşeri Billimler404136442037
Sosyal Bilimler, Genel57011698755616256
Tarım Bilimleri12611199363448292
Temel Bilimler, Genel891979140143200
Uzay Bilim100122001016
Yerbilimi56014492151119
Diğer350426360226111
TOPLAM7021160620274193139551811
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi