Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi30171100013
Bitki & Hayvan Bilimi3600322113206110
Biyoloji & Biyokimya3303411000280
Çevre/Ekoloji771240381355172
Çok Disiplinli3123208123373
Ekonomi & İşletme00289010020
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1900134000036
İmmunoloji1000000001
Kimya3603282021072
Klinik Tıp1100392022561
Malzeme Bilimi81271000120
Matematik0008000008
Mikrobiyoloji70081000016
Moleküler Biyoloji & Genetik2510226021057
Mühendislik794658220260177
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji0002000024
Sanat & Beşeri Billimler404127442037
Sosyal Bilimler, Genel60067510459819286
Tarım Bilimleri143111112442748332
Temel Bilimler, Genel1001977160143211
Uzay Bilim140223001022
Yerbilimi620153112181139
Diğer390427410327123
TOPLAM7921159693344294147622078
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi