Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi30171100013
Bitki & Hayvan Bilimi3600322313206112
Biyoloji & Biyokimya3303411000280
Çevre/Ekoloji771242381355174
Çok Disiplinli3123228223376
Ekonomi & İşletme00299010021
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1900134000036
İmmunoloji1000000001
Kimya3603282021072
Klinik Tıp1200392022562
Malzeme Bilimi81271000120
Matematik0008000008
Mikrobiyoloji70081000016
Moleküler Biyoloji & Genetik2510226021057
Mühendislik794659220260178
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji0002000024
Sanat & Beşeri Billimler505127452040
Sosyal Bilimler, Genel60077810859819294
Tarım Bilimleri145111112453748336
Temel Bilimler, Genel1001977160143211
Uzay Bilim140233001023
Yerbilimi630154112181141
Diğer390427410327123
TOPLAM7971161704351314247622106
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi