Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi40171100014
Bitki & Hayvan Bilimi2300254320663
Biyoloji & Biyokimya3103361000273
Çevre/Ekoloji611233171344126
Çok Disiplinli2621136020353
Ekonomi & İşletme00164010012
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1300121000026
İmmunoloji1000000001
Kimya3103202011058
Klinik Tıp1000352000552
Malzeme Bilimi81261000018
Matematik0005000005
Mikrobiyoloji50051000011
Moleküler Biyoloji & Genetik1300204011039
Mühendislik644434170150129
Psikiyatri0000100001
Psikoloji0001000102
Sanat & Beşeri Billimler402136441034
Sosyal Bilimler, Genel4602556825511194
Tarım Bilimleri11411092343248268
Temel Bilimler, Genel891980140143201
Uzay Bilim80111001012
Yerbilimi52013792151108
Diğer32031833020694
TOPLAM6381045556227162632491599
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi