Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi40181100015
Bitki & Hayvan Bilimi2700255320668
Biyoloji & Biyokimya3303371000276
Çevre/Ekoloji671236281345147
Çok Disiplinli2522187020359
Ekonomi & İşletme00165010013
Farmakoloji & Toksikoloji3002000005
Fizik1300123000028
İmmunoloji1000000001
Kimya3503212021064
Klinik Tıp900392002557
Malzeme Bilimi71271000018
Matematik0006000006
Mikrobiyoloji60051000012
Moleküler Biyoloji & Genetik1610205011044
Mühendislik704441200260147
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000200002
Psikoloji0001000102
Sanat & Beşeri Billimler402136442035
Sosyal Bilimler, Genel5309658525616241
Tarım Bilimleri12111097363448284
Temel Bilimler, Genel891980140143201
Uzay Bilim100122001016
Yerbilimi56014492151119
Diğer340425340226107
TOPLAM6841154610269163039551768
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi