Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Mesleki Deneyim
AKADEMİK ÜNVANLAR / GÖREVLER
Prof.Dr., ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ, Fen Edebiyat Fakültesi, 2015 - Devam Ediyor
Doç.Dr., ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ, Fen Edebiyat Fakültesi, 2007 - 2015
Doç.Dr., ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, Fen Edebiyat Fakültesi, 2007 - 2007
Arş.Gör.Dr., ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, Fen Edebiyat Fakültesi, 2003 - 2007
Arş.Gör., ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, Fen Edebiyat Fakültesi, 1997 - 2003
YÖNETİLEN TEZLER
Doktora, E.Sarıca, "Fotovoltaik Güneş Hücrelerinde Kullanılabilecek n-CdS:F Ve p-PbS:Ag İnce Filmlerinin Üretimi Ve Karakterizasyonu", ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ , Şubat, 2017.
Doktora, B.Demirselçuk, "Fotovoltaik Uygulamalar için Ultrasonik Spray Pyrolysis Tekniği ile Üretilen CdO:Pb ve CuO:In İnce Filmlerin Karakterizasyonu", ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ , Şubat, 2017.
Yüksek Lisans, H.Başaran, "Ultrasonik Kimyasal Püskürtme ile Üretilen Vanadyum Oksit Filmleri: Taban Sıcaklığının Etkisi ", ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ , Ağustos, 2016.
Yüksek Lisans, T.Yapan, "Fotovoltaik Güneş Gözesi Uygulamaları İçin Cd1-xZnxS İnce Filmlerinin Büyütülmesi ve Karakterizasyonu ", ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ , Ekim, 2014.
Yüksek Lisans, E.Sarıca, "Ultrasonik Kimyasal Püskürtme Tekniği ile Vanadyum Katkılı ZnO Filmlerinin Büyütülmesi ve Karakterizasyonu", ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ , Ocak, 2012.
Yüksek Lisans, B.Demirselçuk, "ZnO İnce Filmleri: Co Katkısının Etkisi", ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ , Ocak, 2010.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi