Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi50,1845,3340,9452,530,450040,29
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi51,6242,2942,335234,330045,61
Eğitim Fakültesi50,8945,225,1848,733,950037,97
Fen Edebiyat Fakültesi52,3645,0874,6147,2934,460052,66
Güzel Sanatlar Fakültesi53,3346,540,7146,9235,670043,41
Siyasal Bilgiler Fakültesi5342,540,15030,290039,94
İlahiyat Fakültesi53,295043,6547,833,610042,41
İletişim Fakültesi53,54742,8846,5280042,41
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi51,543,640,1028,60038,31
Mühendislik Fakültesi63,1343,8540,9447,430,810045,24
Tıp Fakültesi52,2141,8142,134339,210041,3
Turizm Fakültesi5744,3340,3352,528,670044
Ziraat Fakültesi53,4146,3342,054532,670046,85
Diş Hekimliği Fakültesi49,53834,92000037,07
Eğitim Bilimleri Enstitüsü0000340034
Fen Bilimleri Enstitüsü0000350034,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü00000000
Sosyal Bilimler Enstitüsü0000330033
Spor Bilimleri Fakültesi474641,7148,17320042,26
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu47,55145,4450,532,50043,79
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.043,538,841380040,18
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu52,6743,642,1841250042,86
Yabancı Diller Yüksekokulu004741,600041,92
Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu038413800039,29
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu0039,60240037
Ayvacık Meslek Yüksekokulu04839,6738,2900039,04
Bayramiç Meslek Yüksekokulu0041,5738,2100038,83
Biga Meslek Yüksekokulu526447,2243,1600045,19
Çan Meslek Yüksekokulu484241,840,8200041,44
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu41041,5546,8300043,28
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0036,7545,1900043,5
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu51,545,543,4445,200044,77
Ezine Meslek Yüksekokulu0044,7839,3100041,55
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu51038,3344,2200043,27
Gökçeada Meslek Yüksekokulu003740,700040,36
Lapseki Meslek Yüksekokulu50,67039,2438,6300039,92
Yenice Meslek Yüksekokulu0041,6739,900040,13
Konservatuar036394000039
Rektörlüğe Bağlı Bölümler004043,400043,24
ORTALAMA53,1444,4943,6743,2135,990043,1
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi