Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Cinsiyet İstatistiği
Fakülte/Birim
Kadın
Oranı (%)
Erkek
Oranı (%)
Toplam
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi3843,684956,3287
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi1027,782672,2236
Eğitim Fakültesi8647,789452,22180
Fen Edebiyat Fakültesi10241,6314358,37245
Güzel Sanatlar Fakültesi2960,421939,5848
Siyasal Bilgiler Fakültesi1438,892261,1136
İlahiyat Fakültesi1524,194775,8162
İletişim Fakültesi947,371052,6319
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi1860124030
Mühendislik Fakültesi3836,546663,46104
Tıp Fakültesi17742,4524057,55417
Turizm Fakültesi518,522281,4827
Ziraat Fakültesi2123,336976,6790
Diş Hekimliği Fakültesi952,94847,0617
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1100001
Fen Bilimleri Enstitüsü583,33116,676
Sağlık Bilimleri Enstitüsü0011001
Sosyal Bilimler Enstitüsü133,33266,673
Spor Bilimleri Fakültesi516,132683,8731
Çanakkale Sağlık Yüksekokulu2578,13721,8832
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Y.O.75075014
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu1982,61417,3923
Yabancı Diller Yüksekokulu3866,671933,3357
Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu114,29685,717
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu228,57571,437
Ayvacık Meslek Yüksekokulu1246,151453,8526
Bayramiç Meslek Yüksekokulu1144145625
Biga Meslek Yüksekokulu1841,862558,1443
Çan Meslek Yüksekokulu1843,92356,141
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu1050105020
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu1460,87939,1323
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu1133,332266,6733
Ezine Meslek Yüksekokulu1760,711139,2928
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu741,181058,8217
Gökçeada Meslek Yüksekokulu436,36763,6411
Lapseki Meslek Yüksekokulu2352,272147,7344
Yenice Meslek Yüksekokulu1553,571346,4328
Konservatuar116,67583,336
Rektörlüğe Bağlı Bölümler2133,874166,1362
Toplam/Oran86543,23113656,772001
The Akademik Personelin Cinsiyete Göre Dağılımı chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi